Fash’n’Act V

Fash’n’Act to coroczny charytatywny pokaz mody, który łączy młodzież, umożliwia rozwijanie pasji i przede wszystkim niesie pomoc w kreatywny i nietuzinkowy sposób. Celem pokazu jest zbiórka środków pieniężnych dla wybranego beneficjenta.

Tegorocznymi beneficjantami są Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa Iskierka, a także osoby z Ukrainy mieszkające na terenie Polski i potrzebujące pomocy 💙💛 Poprzednie edycje zakończyły się niekwestionowanym sukcesem, pieniądze zebrane podczas ostatniej edycji umożliwiły zakup protez kończyn dla szczecinianki Julii Dąbrowskiej.

Fash’n’Act organizowany jest przez Interact Szczecin International, Rotary Club Szczecin International oraz Akademia Sztuki w Szczecinie.
Koordynator projektu: Isobel Perera-Turostowska
Mentor Artystyczny pokazu: Anna Gregorczyk