Fash’n’act casting

Weź udział w castingu i zostań modelem/modelką!

Interact Szczecin International zaprasza na pokaz mody na dziedzińcu Muzeum Narodowego w Szczecinie. Będzie to największe modowe wydarzenie tej wiosny w naszym mieście.

Działalność Interactu ma charakter charytatywny. Pokaz mody ?Fash?n?act? odbędzie się 27 maja 2017. Poprzedzają go castingi, tworzenie kolekcji modowej i choreografii do pokazu. Również Wy możecie uczestniczyć przy tworzeniu tej modowej inicjatywy.

Całę przedsięwzięcie ma na celu zebranie środków, które pomogą
naszej koleżance Roksanie Mikuś powrócić do zdrowia. Modelami podczas pokazu będą uczniowie liceum. Zorganizujemy dodatkowo internetowe licytacje oraz zbiórkę datków na portalu siepomaga.pl.

Pomóżcie nam zorganizować pokaz, a razem pomożemy Roksanie!
Castingi zaczynamy w ostatnim tygodniu marca. Odbywać się one będą:

– 27 marca w XIII LO o 16:15
– 28 marca w II LO o 16:00
– 29 marca w V LO o 17:30

Pamiętajcie: pomimo, że castingi odbywają się w trzech liceach, do udziału zapraszamy uczniów ze wszystkich szkół! Jeśli interesujecie się modą, lubicie podejmować nowe wyzwania lub po prostu chcecie się dobrze bawić, nie bójcie się przyjść! To właśnie do was jest skierowane to wydarzenie. Podczas majowego pokazu jury wybierze i nagrodzi najlepszego modela i modelkę.

W akcję zaangażowali się projektantka mody Sylwia Majdan oraz tancerz Michał Pawłowski, którzy zostali ambasadorami naszego wydarzenia.

Pokaz współtworzyć będą studenci projektowania ubioru Akademii Sztuki w Szczecinie. Wraz z Interactowiczami zaprojektują i wykonają ostateczną kolekcję. Skala wydarzenia jest na tyle duża, że już teraz interesują się nim lokalne media.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na operację Roksany, u której w tym roku zdiagnozowano syringomelię ? rzadką chorobę atakującą rdzeń kregowy i doprowadzającą do kalectwa.